contact_form - en to ua_UA translation catalogue (209 entries)

en: Contact Form Settings
ua_UA: Установки Contact Form

en: Name:
ua_UA: Ім'я:

en: Address:
ua_UA: Адреса:

en: Email Address:
ua_UA: E-mail адреса:

en: Phone number:
ua_UA: Номер телефону:

en: Subject:
ua_UA: Тема:

en: Message:
ua_UA: Повідомлення:

en: Attachment:
ua_UA: Вкладений файл:

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT. Max file size: 2MB
ua_UA: Типи файлів, що підтримуються: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT. Максимальний розмір: 2MB

en: Send me a copy
ua_UA: Надіслати мені копію

en: Submit
ua_UA: Підтвердити

en: Your name is required.
ua_UA: Необхідно вказати своє ім'я.

en: Address is required.
ua_UA: Необхідно вказати правильну адресу.

en: A valid email address is required.
ua_UA: Необхідно вказати правильну адресу ел.пошти.

en: Phone number is required.
ua_UA: Необхідно вказати номер телефону.

en: Subject is required.
ua_UA: Необхідно вказати тему.

en: Message text is required.
ua_UA: Повідомлення не може бути порожнім.

en: File format is not valid.
ua_UA: Неправильний формат файлу.

en: File upload error.
ua_UA: Помилка завантаження файлу.

en: The file could not be uploaded.
ua_UA: Файл не вдалося завантажити.

en: This file is too large.
ua_UA: Файл занадто великий.

en: Please fill out the CAPTCHA.
ua_UA: Будь ласка, введіть код CAPTCHA.

en: Please make corrections below and try again.
ua_UA: Будь ласка, внесіть поправки у відмічені поля і спробуйте знову.

en: Thank you for contacting us.
ua_UA: Дякуємо, що зв'язалися з нами.

en: requires
ua_UA: потребує

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
ua_UA: або вище, ось чому його було деактивовано! Будь ласка, оновіть WordPress та спробуйте ще раз.

en: Back to the WordPress
ua_UA: Назад до WordPress

en: Plugins page
ua_UA: Сторінка плагінів

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
ua_UA: Якщо опція "Перенаправлення на сторінку" вибрана, то поле URL повинне бути заповнене в наступному форматі

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
ua_UA: Такого користувача не існує. Установки не збережені

en: Please enter a valid email address in the 'Use this email address' field. Settings are not saved.
ua_UA: Будь ласка, введіть коректний емейл у поле 'Використовувати цей емейл'. Налаштування не збережено

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
ua_UA: Будь ласка, введіть правильну ел.адресу у полі "Відправник". Установки не збережені.

en: Settings saved.
ua_UA: Установки збережені.

en: Wrong license key
ua_UA: Невірний ліцензійний ключ!

en: Something went wrong. Try again later. If the error will appear again, please, contact us <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. We are sorry for inconvenience.
ua_UA: Виникли певні проблеми. Спробуйте ще раз пізніше. Якщо помилка виникатиме знову, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. Просимо вибачення за незручності.

en: This license key is bind to another site
ua_UA: Ліцензійний ключ прив'язано до іншого сайту

en: Unfortunately, you have exceeded the number of available tries per day. Please, upload the plugin manually.
ua_UA: На жаль, Ви перевищили кількість доступних спроб на день. Будь ласка, завантажте плагін вручну.

en: Failed to open the zip archive. Please, upload the plugin manually
ua_UA: Виникли проблеми під чаз розпакування zip-архіву. Будь ласка, завантажте плагін вручну.

en: Your server does not support either ZipArchive or Phar. Please, upload the plugin manually
ua_UA: Ваш сервер не підтримує ані ZipArchive, ані Phar. Будь ласка, завантажте плагін вручну

en: Failed to download the zip archive. Please, upload the plugin manually
ua_UA: Виникли проблеми під час завантаження zip-архіву. Будь ласка, завантажте архів вручну.

en: Something went wrong. Try again later or upload the plugin manually. We are sorry for inconvienience.
ua_UA: Виникли певні проблеми. Спробуйте ще раз пізніше або завантажте плагін вручну. Просимо вібачення за незручності.

en: Please, enter Your license key
ua_UA: Будь ласка, впишіть ваш ліцензійний ключ

en: Settings
ua_UA: Установки

en: Extra settings
ua_UA: Розширені установки

en: FAQ
ua_UA: Часті питання

en: Go PRO
ua_UA: Перейти на Pro версію

en: Notice:
ua_UA: Нагадування:

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
ua_UA: Налаштування плагіну було змінено. Для того, щоб зберегти ці зміни, не забудьте нажати кнопку "Зберегти зміни".

en: If you want to create multiple contact forms, please install the Contact Form Multi plugin.
ua_UA: Якщо ві хочете створити декілька різних контактних форм, будь ласка, всановіть плагін Contact Form Multi

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
ua_UA: Якщо Ви хочете додати контактну форму на свій сайт, просто скопіюйте і вставите цей шорткод у Вашу публікацію, сторінку або віджет:

en: or
ua_UA: або

en: If have any problems with the standard shortcode [contact_form], you should use the shortcode
ua_UA: Якщо виникли якісь проблеми зі стандартним шорткодом [contact_form], ви можете використати шорткод

en: They work the same way.
ua_UA: Вони працюють однаково.

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
ua_UA: Якщо Ви залишите поля порожніми, повідомлення буде надіслано на адресу ел.пошти, вказану під час реєстрації.

en: The user's email address:
ua_UA: Адреса ел.пошти користувача:

en: Create a username
ua_UA: Виберіть ім'я користувача

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
ua_UA: Введіть ім'я користувача, який повинен одержувати повідомлення з контактної форми.

en: Use this email address:
ua_UA: Використовувати цей емейл:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
ua_UA: Вкажіть адресу ел.пошти, на яку бажаєте отримувати повідомлення.

en: Add department selectbox to the contact form:
ua_UA: Додати поле для вибору департаменту до контактної форми:

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
ua_UA: Якщо ви перейдете на Pro версію, усі установки будуть збережені.

en: Unlock premium options by upgrading to a PRO version.
ua_UA: Зробити доступними преміум-опції, перейшовши на PRO версію.

en: Learn More
ua_UA: Докладніше

en: Go
ua_UA: Перейти

en: Save emails to the database
ua_UA: Зберігати електронні повідомлення у базі даних

en: Using
ua_UA: Використовуючи

en: powered by
ua_UA: за підтримки

en: Using Contact Form to DB powered by
ua_UA: Використовуючи Contact Form to DB, розроблену

en: Activate Contact Form to DB
ua_UA: Активувати Contact Form to DB

en: Download Contact Form to DB
ua_UA: Завантажити Contact Form to DB

en: Additional options
ua_UA: Додаткові опції

en: Show
ua_UA: Показувати

en: Hide
ua_UA: Сховати

en: What to use?
ua_UA: Що використовувати?

en: You can use the wp_mail function for mailing
ua_UA: Для відправлення пошти ви можете використовувати функцію WordPress wp_mail

en: Mail
ua_UA: Пошта

en: To send mail you can use the php mail function
ua_UA: Для відправлення пошти Ви можете використовувати функцію php mail

en: The text in the 'From' field
ua_UA: Текст поля "Відправник"

en: User name
ua_UA: Ім’я користувача

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
ua_UA: Email-адреса користувача, який заповнює форму, буде використана у полі "Відправник".

en: This text will be used in the 'FROM' field
ua_UA: Ця адреса ел.пошти буде використана у полі "Відправник".

en: The email address in the 'From' field
ua_UA: Адреса ел.пошти в полі "Відправник"

en: User email
ua_UA: Ел.пошта користувача

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
ua_UA: Email-адреса користувача, який заповнює форму, буде використана у полі "Відправник".

en: This email address will be used in the 'From' field.
ua_UA: Ця адреса ел.пошти буде використана у полі "Відправник".

en: Required symbol
ua_UA: Обов'язковий символ

en: Fields
ua_UA: Поля

en: Used
ua_UA: Що використовуються

en: Required
ua_UA: Обов’язковий

en: Visible
ua_UA: Видимі

en: Disabled for editing
ua_UA: Відключено для редагування

en: Field's default value
ua_UA: Стандартне значення для поля

en: Name
ua_UA: Ім'я

en: Location selectbox
ua_UA: Список розміщень

en: Address
ua_UA: Адреса

en: Email Address
ua_UA: Адреса ел.пошти

en: Phone number
ua_UA: Номер телефону

en: Subject
ua_UA: Тема

en: Message
ua_UA: Повідомлення

en: Attachment block
ua_UA: Блок "Прикріпити файл"

en: Users can attach the following file formats
ua_UA: Користувачі можуть прикріплювати файли наступних форматів

en: Add to the form
ua_UA: Додати до форми

en: Tips below the Attachment
ua_UA: Показувати підказки під блоком "Прикріпити файл"

en: 'Send me a copy' block
ua_UA: Показати блок "Надіслати мені копію"

en: Activate captcha
ua_UA: Активувати captcha

en: Download captcha
ua_UA: Завантажити captcha

en: Agreement checkbox
ua_UA: Чекбокс для погодження

en: Required checkbox for submitting the form
ua_UA: Необхідний чекбокс для відправки форми

en: Optional checkbox
ua_UA: Необов’язковий чекбокс

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
ua_UA: Необов’язковий чекбокс, результати якого буде відображено в електронному листі

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
ua_UA: Видаляти прикріплений файл з серверу після того, як ел.пошта відправлена

en: Email in HTML format sending
ua_UA: Відправка електронної пошти в форматі HTML

en: Display additional info in the email
ua_UA: Відображати додаткову інформацію в ел.пошті

en: Sent from (ip address)
ua_UA: Надіслано від (ip адреса)

en: Example: Sent from (IP address):	127.0.0.1
ua_UA: Приклад: Надіслано від (IP адреса):	127.0.0.1

en: Date/Time
ua_UA: Дата/Час

en: Example: Date/Time:	August 19, 2013 8:50 pm
ua_UA: Приклад: Date/Time:	August 19, 2013 8:50 pm

en: Sent from (referer)
ua_UA: Надіслано від (реферер)

en: Example: Sent from (referer):	http://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
ua_UA: Приклад: Надіслано від (referer):	http://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/

en: Using (user agent)
ua_UA: Використовується (user agent)

en: Example: Using (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
ua_UA: Приклад: Використовує (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: Language settings for the field names in the form
ua_UA: Налаштування мови для назв полів форми

en: Add a language
ua_UA: Додати мову

en: Change the names of the contact form fields and error messages
ua_UA: Змінити назви полів контактної форми і повідомлення про помилку

en: English
ua_UA: Англійська

en: click to expand/hide the list
ua_UA: натиснути, щоб розгорнути/згорнути список

en: Tips below the Attachment block
ua_UA: Показувати підказки під блоком "Прикріпити файл"

en: Error message for the Name field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Ім'я

en: Error message for the Address field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Адреса

en: Error message for the Email field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Email

en: Error message for the Phone field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Номер телефону

en: Error message for the Subject field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Тема

en: Error message for the Message field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Повідомлення

en: Error message about the file type for the Attachment field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Вкладені файли

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
ua_UA: Повідомлення про помилку під час завантаження файлу на сервер для поля Вкладені файли

en: Error message while moving the file for the Attachment field
ua_UA: Повідомлення про помилку під час переміщення файлу для поля Вкладені файли

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Вкладені файли, коли розмір файлу перевищує допустимий

en: Error message for the Captcha field
ua_UA: Повідомлення про помилку для поля Captcha

en: Error message for the whole form
ua_UA: Повідомлення про помилку для всієї форми

en: Use shortcode
ua_UA: Використовувати шорткод

en: for this language
ua_UA: для цієї мови

en: Use the changed names of the contact form fields in the email
ua_UA: Використовувати змінені назви полів контактної форми в емейлі

en: Action after email is sent
ua_UA: Дія після відправлення ел.листа

en: Display text
ua_UA: Показати текст

en: Text
ua_UA: Текст

en: Redirect to the page
ua_UA: Перенаправлення на сторінку

en: The $_SERVER variable that is used to build a URL of the form
ua_UA: Змінна $_SERVER, що використовується для строрення URL форми

en: If you are not sure whether to change this setting or not, please do not do that.
ua_UA: Якщо ви не впевнені, варто змінювати цю установку чи ні, будь ласка, не змінюйте.

en: Save Changes
ua_UA: Зберегти зміни

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
ua_UA: Якщо Вам сподобався наш плагін, ми будемо раді, якщо Ви оціните його у п'ять зірочок на WordPress

en: Rate the plugin
ua_UA: Оцініти плагін

en: If there is something wrong about it, please contact us
ua_UA: Якщо у вас є запитання, будь ласка, звертайтесь до нас

en: Errors output
ua_UA: Виведення помилок

en: Display error messages
ua_UA: Показ повідомлень про помилки

en: Color of the input field errors.
ua_UA: Колір для помилок у полях введення.

en: Display error messages & color of the input field errors
ua_UA: Відображення повідомлень про помилку і колір для полів з помилками введення

en: Add placeholder to the input blocks
ua_UA: Додати текст заміщення для блоків введення

en: Add tooltips
ua_UA: Додати підказки

en: Email address
ua_UA: Адреса ел.пошти

en: Phone Number
ua_UA: Номер телефону

en: Attachment
ua_UA: Вкладений файл

en: (powered by bestwebsoft.com)
ua_UA: (розроблено компанією bestwebsoft.com)

en: Style options
ua_UA: Опції для стилю

en: Text color
ua_UA: Колір тексту

en: Default
ua_UA: Стандартно

en: Label text color
ua_UA: Колір написів

en: Placeholder color
ua_UA: Колір тексту заміщення

en: Errors color
ua_UA: Колір помилок

en: Error text color
ua_UA: Колір тексту помилок

en: Background color of the input field errors
ua_UA: Колір заднього фону для полів введення з помилками

en: Border color of the input field errors
ua_UA: Колір рамки для полів введення з помилками

en: Placeholder color of the input field errors
ua_UA: Колір тексту заміщення для полів введення з помилками

en: Input fields
ua_UA: Поля введення тексту

en: Input fields background color
ua_UA: Колір фону полів введення

en: Text fields color
ua_UA: Колір текстових полів

en: Border width in px, numbers only
ua_UA: Ширина рамки в точках, тільки числа

en: Border color
ua_UA: Колір рамки

en: Submit button
ua_UA: Кнопка підтвердження

en: Width in px, numbers only
ua_UA: Ширина в точках, тільки числа

en: Button color
ua_UA: Колір кнопок

en: Button text color
ua_UA: Колір тексту кнопок

en: Contact Form Pro | Preview
ua_UA: Contact Form Pro | Попередній перегляд

en: Show with errors
ua_UA: Показувати з помилками

en: Please enter your full name...
ua_UA: Будь ласка, вкажіть своє повне ім'я...

en: Please enter your address...
ua_UA: Будь ласка, вкажіть свою адресу...

en: Please enter your email address...
ua_UA: Будь ласка, введіть свою адресу ел.пошти:

en: Please enter your phone number...
ua_UA: Будь ласка, вкажіть свій номер телефону...

en: Please enter subject...
ua_UA: Будь ласка, вкажіть тему...

en: Please enter your message...
ua_UA: Будь ласка, напишіть своє повідомлення...

en: Congratulations! The PRO version of the plugin is successfully download and activated.
ua_UA: Вітаємо! PRO версію плагіну успішно завантажено та активовано.

en: Please, go to
ua_UA: Будь ласка, перейдіть

en: the setting page
ua_UA: сторінка установок

en: You will be redirected automatically in 5 seconds.
ua_UA: Вас буде перенаправлено автоматично через 5 секунд.

en: You can download and activate
ua_UA: Ви можете завантажити та активувати

en: version of this plugin by entering Your license key.
ua_UA: версію уього плагіну, якщо впишете ваш ліцензійний ключ.

en: You can find your license key on your personal page Client area, by clicking on the link
ua_UA: Ви можете знайти ваш ліцензійний ключ на вашій персональній сторінці у  Client area, перейшовши за посиланням

en: Activate
ua_UA: Активувати

en: Sorry, email message could not be delivered.
ua_UA: Вибачте, ваше повідомлення ел.пошти не може бути доставлене.

en: Contact from
ua_UA: Контактна форма

en: Email
ua_UA: Ел.пошта

en: Phone
ua_UA: Телефон

en: Site
ua_UA: Сайт

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
ua_UA: Якщо Ви не бачите цей MIME, це означає, що цей MIME тип не підтримується Вашим поштовим клієнтом!

en: Support
ua_UA: Підтримка

en: Are you sure that you want to delete this language data?
ua_UA: Ви справді хочете видалити дані для цієї мови?

en: It’s time to upgrade your <strong>Contact Form plugin</strong> to <strong>PRO</strong> version
ua_UA: Чай оновити ваш <strong>Contact Form plugin</strong> до <strong>PRO</strong> версії

en: Extend standard plugin functionality with new great options.
ua_UA: Розширити стандартний функціонал плагіну новими опціями.

en: <strong>Contact Form to DB</strong> allows to store your messages to the database.
ua_UA: <strong>Contact Form to DB</strong> дозволяє зберігати ваші повідомлення у базі даних.

en: Manage messages that have been sent from your website.
ua_UA: Контролювати повідомлення, які було відправлено з Вашого сайту.
