contact_form - en to cs_CZ translation catalogue (80 entries)

en: Contact Form Settings
cs_CZ: Nastavenie kontaktného formulára

en: Contact Form
cs_CZ: Kontaktný formulár

en: Name:
cs_CZ: Meno:

en: Address:
cs_CZ: Adresa::

en: Email Address:
cs_CZ: E-Mail:

en: Subject:
cs_CZ: Predmet:

en: Message:
cs_CZ: Správa:

en: Attachment:
cs_CZ: Príloha

en: Send me a copy
cs_CZ: Zaslať mi kópiu

en: Submit
cs_CZ: Odoslať

en: Your name is required.
cs_CZ: Vaše meno je vyžadované.

en: Address is required.
cs_CZ: Adresa je vyžadovaná.

en: A valid email address is required.
cs_CZ: Platný E-mail je vyžadovaný.

en: Phone number is required.
cs_CZ: Telefónne číslo je vyžadované.

en: Subject is required.
cs_CZ: Predmet je vyžadovaný.

en: Message text is required.
cs_CZ: Správa je vyžadovaná.

en: File format is not valid.
cs_CZ: Nesprávny typ súboru.

en: Please fill out the CAPTCHA.
cs_CZ: Prosím opíšte CAPTCHA text.

en: Please make corrections below and try again.
cs_CZ: Prosím opravte chyby a skúste to opäť.

en: Thank you for contacting us.
cs_CZ: Ďakujeme za správu.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
cs_CZ: Ak je vybratá možnosť "Presmerovanie na stránku" potom pole URL by malo mať nasledujúci formát

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
cs_CZ: Taký užívateľ neexistuje. Nastavenie sa neuloží.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
cs_CZ: Zadajte platnú e-mailovú adresu v poli "Od". Nastavenie sa neuloží.

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavenie uložené.

en: Settings
cs_CZ: Nastavenia

en: Extra settings
cs_CZ: Extra nastavenia

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
cs_CZ: Ak by ste chceli pridať kontaktný formulár na svoje webové stránky, stačí skopírovať a vložiť shortcode k príspevku, stránke alebo widgetu:

en: or
cs_CZ: alebo

en: If have any problems with the standard shortcode [contact_form], you should use the shortcode
cs_CZ: Ak máte nejaké problémy so štandardným shortcode [contact_form], mali by ste použiť shortcode

en: They work the same way.
cs_CZ: Fungujú rovnakým spôsobom.

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
cs_CZ: Ak necháte pole prázdne, budú správy posielané na e-mailovú adresu zadanú pri registrácii.

en: The user's email address:
cs_CZ: Užívateľova e-mailová adresa:

en: Create a username
cs_CZ: Vytvorte užívateľské meno

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
cs_CZ: Zadajte užívateľské meno osoby, ktorá by mala dostať správy z kontaktného formulára.

en: Use this email address:
cs_CZ: Použíte tento email::

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
cs_CZ: Zadajte e-mailovú adresu, ktorú chcete do správy presmerovať.

en: Additional options
cs_CZ: Ďalšie nastavenia

en: What to use?
cs_CZ: Čo používať?

en: You can use the wp_mail function for mailing
cs_CZ: Môžete použiť wp_mail funkcie pre zasielanie

en: To send mail you can use the php mail function
cs_CZ: Ak chcete odosielať poštu, môžete použiť e-mailoé PHP funkcie

en: This email address will be used in the 'From' field.
cs_CZ: Táto e-mailová adresa bude použitá v poli 'od'.

en: Name
cs_CZ: Meno

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Email Address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Subject
cs_CZ: Predmet

en: Message
cs_CZ: Správa

en: Attachment block
cs_CZ: Blok príloh

en: Users can attach the following file formats
cs_CZ: Užívatelia môžu pripojiť nasledujúce formáty súborov

en: Activate captcha
cs_CZ: Aktivovať captcha

en: Download captcha
cs_CZ: Stiahnuť captcha

en: Display additional info in the email
cs_CZ: Zobraziť ďalšie informácie v e-maile

en: Sent from (ip address)
cs_CZ: Odoslané z (ip adresa)

en: Date/Time
cs_CZ: Datum / Čas

en: Sent from (referer)
cs_CZ: Odoslané z

en: Using (user agent)
cs_CZ: Použitie (user agent)

en: Language settings for the field names in the form
cs_CZ: Nastavenie jazyka pre názvy polí vo formulári

en: Add a language
cs_CZ: Pridať jazyk

en: Change the names of the contact form fields and error messages
cs_CZ: Zmena názvov polí kontaktného formulára a chybových hlásení

en: Use shortcode
cs_CZ: Použite shortcode

en: for this language
cs_CZ: pre tento jazyk

en: Action after email is sent
cs_CZ: Akcia po zaslaní mailu.

en: Display text
cs_CZ: Zobraziť text

en: Redirect to the page
cs_CZ: Presmerovať na stránku

en: Save Changes
cs_CZ: Uložiť zmeny

en: Add tooltips
cs_CZ: Pridať popisky

en: Email address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Phone Number
cs_CZ: Tel. číslo

en: Attachment
cs_CZ: Príloha

en: Style options
cs_CZ: Nastavenie štýlu

en: Input fields
cs_CZ: Vložiť polia

en: Submit button
cs_CZ: Odoslať

en: Contact Form Pro | Preview
cs_CZ: Kontaktný formulár Pro | Zobrazenie

en: Please enter your email address...
cs_CZ: Prosím zadajte vašu e-mailovú adresu...

en: Sorry, email message could not be delivered.
cs_CZ: Prepáčte, správa nemohla byť doručená.

en: Contact from
cs_CZ: Kontaktný formulár

en: Email
cs_CZ: E-Mail

en: Phone
cs_CZ: Telefón

en: Site
cs_CZ: Stránka

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
cs_CZ: Ak vidíte túto MIME, znamená to, že MIME typ nie je podporovaný vyším e-mailovým klientom!

en: Support
cs_CZ: Podpora
