contact_form - en to hu_HU translation catalogue (68 entries)

en: Contact Form
hu_HU: Kapcsolatfelvételi Ürlap

en: Name:
hu_HU: Noév:

en: Email Address:
hu_HU: Email cím:

en: Phone number:
hu_HU: Telefonszám:

en: Subject:
hu_HU: Tárgy:

en: Message:
hu_HU: Üzenet:

en: Attachment:
hu_HU: Csatolmány:

en: Send me a copy
hu_HU: Kérek másolatot

en: Submit
hu_HU: Küldés

en: Your name is required.
hu_HU: Név megadása kötelező.

en: Phone number is required.
hu_HU: Le numéro de téléphone est obligatoire.

en: Subject is required.
hu_HU: Tárgy megadása kötelező.

en: Message text is required.
hu_HU: Üzenet megírása kötelező.

en: File format is not valid.
hu_HU: Fájl formátuma nem megengedett.

en: Please fill out the CAPTCHA.
hu_HU: Kérem töltse ki a CAPTCHA mezőt.

en: Please make corrections below and try again.
hu_HU: Kérem javítsa ki a szükséges mezőket és próbálja újra.

en: Thank you for contacting us.
hu_HU: Köszönjük az üzenetét.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
hu_HU: Amennyiben az 'Átirányítás egy oldalra' opció kiválasztásra kerül, az URL-t az alábbi formátumban kell megadni

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
hu_HU: Nincs ilyen felhasználó. Beállítások nem kerültek mentésre.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
hu_HU: Kérem valós email címet adjon meg a 'FKITÖL' mezőben. Beállítások nem kerültek mentésre.

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: FAQ
hu_HU: GYIK (FAQ)

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
hu_HU: Amennyiben szeretné hozzáadni a Kapcsolatfelvételi Ürlapot a weboldalához, másolja ki és illessze be az alábbi kódot egy bejegyzésbe, oldalba vagy widgetbe:

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
hu_HU: Amennyiben ezeket a mezőket üresen hagyja, az üzenet a regisztráció során megadott email címre lesz elküldve.

en: The user's email address:
hu_HU: A felhasználó email címe:

en: Create a username
hu_HU: felhasználónév létrehozása

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
hu_HU: Adja meg azon személy felhasználónevét, akitől az üzeneteket szeretné kapni a Kapcsolatfelvételi Ürlap segítségével.

en: Use this email address:
hu_HU: Ezen email cím használata:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
hu_HU: Adja meg az email címet, ahova az üzenetek érkezzenek.

en: Additional options
hu_HU: További opciók

en: What to use?
hu_HU: Mit szeretne használni?

en: You can use the wp_mail function for mailing
hu_HU: Használhatja a wp_mail funkciót a levelezéshez

en: Mail
hu_HU: E-mail

en: To send mail you can use the php mail function
hu_HU: Email küldéshez használhatja a php mail funkciót

en: This email address will be used in the 'From' field.
hu_HU: Ez az email cím szerepel a 'KITÖL' mezőben.

en: Name
hu_HU: Név

en: Subject
hu_HU: Sujet

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Users can attach the following file formats
hu_HU: A felhasználók a következő fájlformátumokat csatolhatják

en: Sent from (ip address)
hu_HU: Küldő (IP cím)

en: Date/Time
hu_HU: Dátum/Idő

en: Sent from (referer)
hu_HU: Envoyer de (référence)

en: Using (user agent)
hu_HU: Alkalmazás (böngésző)

en: Language settings for the field names in the form
hu_HU: Az ürlap mezőinek nyelvi beállítása

en: Change the names of the contact form fields and error messages
hu_HU: A Kapcsolatfelvételi Ürlap mező és hibaüzenet neveinek módosítása

en: English
hu_HU: Angol

en: Error message for the Name field
hu_HU: Név mező hibaüzenet

en: Error message for the Email field
hu_HU: Email cím mező hibaüzenet

en: Error message for the Phone field
hu_HU: Telefonszám mező hibaüzenet

en: Error message for the Subject field
hu_HU: Tárgy mező hibaüzenet

en: Error message for the Message field
hu_HU: Üzenet mező hibaüzenet

en: Error message for the Captcha field
hu_HU: CAPTCHA mező hibaüzenet

en: Error message for the whole form
hu_HU: Hibaüzenet az egész form számára

en: Use shortcode
hu_HU: Gyorskód használata

en: for this language
hu_HU: ehhez a nyelvhez

en: Action after email is sent
hu_HU: Művelet az email elküldése után

en: Display text
hu_HU: Szöveg megjelenítése

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Redirect to the page
hu_HU: Átirányítás egy weboldalra

en: Save Changes
hu_HU: Módosítások Mentése

en: Sorry, email message could not be delivered.
hu_HU: Sajnáljuk, az email üzenet nem továbbítható.

en: Contact from
hu_HU: Üzenet küldött

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Phone
hu_HU: Telefonszám

en: Site
hu_HU: Oldal

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
hu_HU: Amennyiben ez a MIME nem jelenik meg, akkör az ön Levelezője nem támogatja ezt a MIME típust !

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Are you sure that you want to delete this language data?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a nyelvi adatot ?
