contact_form - en to ca_ES translation catalogue (123 entries)

en: Contact Form Settings
ca_ES: Opcions Contact Form

en: Name:
ca_ES: Nom:

en: Address:
ca_ES: Adreça:

en: Email Address:
ca_ES: Adreça de correu electrònic:

en: Phone number:
ca_ES: Nombre de telèfon

en: Subject:
ca_ES: Asumpte:

en: Message:
ca_ES: Missatge:

en: Attachment:
ca_ES: Adjunt:

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT. Max file size: 2MB
ca_ES: Formats de fitxer suportats: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT. Mida màxima: 2MB

en: Send me a copy
ca_ES: Envia'm una còpia

en: Submit
ca_ES: Enviar

en: Your name is required.
ca_ES: El seu nom es obligatori.

en: Address is required.
ca_ES: Una adreça vàlida és obligatòria.

en: A valid email address is required.
ca_ES: Una Adreça de correu electrònic és obligatòria.

en: Phone number is required.
ca_ES: El seu nombre de telèfon és obligatori.

en: Subject is required.
ca_ES: L'assumpte és obligatori.

en: Message text is required.
ca_ES: El missatge és obligatori.

en: File format is not valid.
ca_ES: El format de l'adjunt és incorrecte.

en: File upload error.
ca_ES: Error de càrrega del fitxer

en: The file could not be uploaded.
ca_ES: El fitxer no ha pogut ser carregat

en: This file is too large.
ca_ES: Aquest document és massa gran.

en: Please fill out the CAPTCHA.
ca_ES: Si us plau completi el CAPTCHA

en: Please make corrections below and try again.
ca_ES: Si us plau, corregeixi les dades i provi un altre cop.

en: Thank you for contacting us.
ca_ES: Gràcies per contactar amb nosaltres

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
ca_ES: Si l'opció de 'redireccionament a la pàgina' està seleccionat llavors el camp URL ha d'estar en el següent format

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
ca_ES: Usuari inexistent. Els canvis no s'han desat.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
ca_ES: Si us plau introdueixi una Adreça de correu electrònic correcta. Els canvis no s'han desat.

en: Settings saved.
ca_ES: Configuració desada.

en: Settings
ca_ES: Configuració

en: Extra settings
ca_ES: Configuració extra

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
ca_ES: Si vol afegir Contact Form en la seva web, copiï i enganxi aquest codi en el seu missatge, pàgina o widget:

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
ca_ES: Si la informació d'aquest camp queda buida, s'usarà l'adreça especificada durant el registre.

en: The user's email address:
ca_ES: Adreça de correu electrònic de l'usuari:

en: Create a username
ca_ES: Seleccioni un nom d'usuari

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
ca_ES: Introdueixi el nom de l'usuari que rebrà missatges des de contact form

en: Use this email address:
ca_ES: Usi aquesta adreça de correu electrònic::

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
ca_ES: Introdueixi una adreça de correu electrònic on vulgui re-enviar el missatge

en: Additional options
ca_ES: Opcions addicionals

en: What to use?
ca_ES: Què usar?

en: You can use the wp_mail function for mailing
ca_ES: Vostè pot utilitzar la funció wp_mail pel correu.

en: To send mail you can use the php mail function
ca_ES: Per enviar correu vostè pot usar la funció 'php mail'

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
ca_ES: L'adreça de correu electrònic de l'usuari que omple el formulari s'ha de posar al camp 'From'.

en: This email address will be used in the 'From' field.
ca_ES: Aquesta adreça de correu electrònic s'utilitzarà al camp 'De'

en: Name
ca_ES: Nom

en: Address
ca_ES: Adreça:

en: Email Address
ca_ES: Adreça de correu electrònic:

en: Subject
ca_ES: Assumpte

en: Message
ca_ES: MIssatge

en: Attachment block
ca_ES: Adjunt blocat

en: Users can attach the following file formats
ca_ES: Els usuaris poden adjuntar els següents formats d'arxiu

en: Activate captcha
ca_ES: Captcha activat

en: Download captcha
ca_ES: Descarrega captcha

en: Display additional info in the email
ca_ES: Mostra informació addicional al correu electrònic,

en: Sent from (ip address)
ca_ES: Enviat des de  (adreça IP)

en: Date/Time
ca_ES: Data/hora

en: Sent from (referer)
ca_ES: Enviat des de (referent)

en: Using (user agent)
ca_ES: Usant (user agent)

en: Language settings for the field names in the form
ca_ES: Configuració de la llengua als noms dels camps del formulari

en: Add a language
ca_ES: Afegeix lengua

en: Change the names of the contact form fields and error messages
ca_ES: Modifica els noms dels camps i els missatges d'error del formulari de contacte

en: English
ca_ES: Anglès

en: Error message for the Name field
ca_ES: Missatge d'error per al camp 'Nom'

en: Error message for the Address field
ca_ES: Missatge d'error per al camp 'Adreça'

en: Error message for the Email field
ca_ES: Missatge d'error per al camp 'Adreça de correu electrònic'

en: Error message for the Phone field
ca_ES: Missatge d'error per al camp 'Telèfon"

en: Error message for the Subject field
ca_ES: Missatge d'error per al camp 'Assumpte'

en: Error message for the Message field
ca_ES: Missatge d'error per al camp 'Missatge'

en: Error message about the file type for the Attachment field
ca_ES: Missatge d'error sobre el tipus de per al camp 'Adjunt'

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
ca_ES: Missatge d'error al carregar al servidor un fitxer per al camp Adjunt

en: Error message while moving the file for the Attachment field
ca_ES: Missatge d'error al mourerun fitxer per al camp Adjunt

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
ca_ES: Missatge d'error al superar el límit de mida de fitxer per al camp Adjunt

en: Error message for the Captcha field
ca_ES: Missatge d'error al camp Captcha

en: Error message for the whole form
ca_ES: Missatge d'error a tot el formulari

en: Use shortcode
ca_ES: useu un codi curt

en: for this language
ca_ES: Per aquesta llengua

en: Action after email is sent
ca_ES: Accions després d'enviar un correu electrònic.

en: Display text
ca_ES: Mostra el text

en: Redirect to the page
ca_ES: Redirigir a la pàgina

en: Save Changes
ca_ES: Desar els canvis

en: Errors output
ca_ES: Errors de sortida

en: Display error messages
ca_ES: Mostra els missatges d'error

en: Color of the input field errors.
ca_ES: Color dels errors al camp d'entrada

en: Display error messages & color of the input field errors
ca_ES: Mostra els missatges d'error i el color dels errors del camp d'entrada

en: Add placeholder to the input blocks
ca_ES: Afegeix marcador de posició als blocs d'entrada

en: Add tooltips
ca_ES: Afegir consells sobre les eines

en: Email address
ca_ES: Adreça de correu electrònic:

en: Phone Number
ca_ES: Nombre de telèfon

en: Attachment
ca_ES: Adjunt:

en: (powered by bestwebsoft.com)
ca_ES: (Impulsat per bestwebsoft.com)

en: Style options
ca_ES: Opcions d'estil

en: Text color
ca_ES: Color del text

en: Default
ca_ES: Per defecte

en: Label text color
ca_ES: Color del text de l'etiqeta

en: Placeholder color
ca_ES: Color del marcador de posició

en: Errors color
ca_ES: Color dels errors

en: Error text color
ca_ES: Color del text d'error

en: Background color of the input field errors
ca_ES: Color de fons dels errors del camp d'entrada

en: Border color of the input field errors
ca_ES: Color de la vora dels errors del camp d'entrada

en: Placeholder color of the input field errors
ca_ES: Color del marcador de posició dels errors del camp d'entrada

en: Input fields
ca_ES: Visualitza l'adjunt

en: Input fields background color
ca_ES: Color de fons dels camps d'entrada

en: Text fields color
ca_ES: Color dels camps de text

en: Border width in px, numbers only
ca_ES: Ample de vora en px, sols nombres

en: Border color
ca_ES: Color de la vora

en: Submit button
ca_ES: Enviar

en: Width in px, numbers only
ca_ES: Ample en px, sols nombres

en: Button color
ca_ES: Color del botó

en: Button text color
ca_ES: Color del text del botó

en: Contact Form Pro | Preview
ca_ES: Contact Form Pro | Vista prèvia

en: Show with errors
ca_ES: Mostra amb errors

en: Please enter your full name...
ca_ES: Si us plau introduïu el nom complet

en: Please enter your address...
ca_ES: Si us plau introduïu l'adreça

en: Please enter your email address...
ca_ES: Si us plau introdueixi el seu e-mail

en: Please enter your phone number...
ca_ES: Si us plau introduïu el nombre de telèfon

en: Please enter subject...
ca_ES: Si us plau introduïu l'assumpte

en: Please enter your message...
ca_ES: Si us plau introduïu el missatge

en: Sorry, email message could not be delivered.
ca_ES: Ho sentim, el seu e-mail no ha pogut ser lliurat.

en: Email
ca_ES: Adreça de correu electrònic

en: Phone
ca_ES: Telèfon

en: Site
ca_ES: Lloc

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
ca_ES: Si pot veure aquest MIME, vol dir que el tipus MIME no és compatible amb el seu client de correu electrònic!

en: Support
ca_ES: Suport

en: Are you sure that you want to delete this language data?
ca_ES: Està vostè segur que vol esborrar aquest idioma?
