contact_form - en to af translation catalogue (197 entries)

en: 'Send me a copy' block
af: 'Stuur vir my 'n kopie' blok

en: (powered by bestwebsoft.com)
af: (Verrig deur bestwebsoft.com)

en: (your username is the email you specify when purchasing the product).
af: (u gebruikersnaam is die epos wat u gespesifiseer het toe u die produk aangekoop het).

en: A valid email address is required.
af: 'n Geldige epos adres word benodig.

en: Action after email is sent
af: Aksie na epos gestuur is

en: Activate
af: Aktiveer

en: Activate Contact Form to DB
af: Aktiveer Kontak Vorm na DB

en: Activate captcha
af: Aktiveer captcha

en: Add a language
af: Voeg 'n taal by

en: Add department selectbox to the contact form:
af: Voeg 'n departementele keuse-boks by die kontak vorm:

en: Add placeholder to the input blocks
af: Voeg 'n plekhouer by die inset blokke

en: Add to the form
af: Voeg by die vorm by

en: Add tooltips
af: Voeg tool-wenke

en: Additional options
af: Addisionele opsies

en: Address
af: Adres:

en: Address is required.
af: Adres word benodig.

en: Address:
af: Adres:

en: Agreement checkbox
af: Ooreenstemming checkbox

en: Are you sure that you want to delete this language data?
af: Is u seker dat u die taal data wil verwyder?

en: Attachment
af: Aanhegsel:

en: Attachment block
af: Aanhegsel blok

en: Attachment:
af: Aanhegsel:

en: Back to the WordPress
af: Terug na WordPress.

en: Background color of the input field errors
af: Agtergrond kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Border color
af: Rand kleur

en: Border color of the input field errors
af: Rand-kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Border width in px, numbers only
af: Rand wydte in px, nommers alleenlik

en: Button color
af: Knoppie Kleur

en: Button text color
af: Knoppie teks kleur

en: Change the names of the contact form fields and error messages
af: Verander die name van die kontak vorm velde en foutboodskappe

en: Color of the input field errors.
af: Kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Congratulations! The PRO version of the plugin is successfully download and activated.
af: Geluk! Die PRO weergawe van die plugin het suksesvol afgelaai en is geaktiveer

en: Contact Form
af: Kontak Form

en: Contact Form Pro | Preview
af: Kontak Vorm Pro | Voorskou

en: Contact Form Settings
af: Kontak Form Verstellings

en: Contact from
af: Kontak Vorm

en: Create a username
af: Skep 'n gebruikersnaam

en: Date/Time
af: Datum/Tyd

en: Default
af: Verstek

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
af: Verwyder 'n aanhegsel dataleêr van die server na epos gestuur is

en: Disabled for editing
af: Gedeaktiveer vir wysiging

en: Display additional info in the email
af: Toon addisionele inligting in die epos

en: Display error messages
af: Toon foutboodskappe

en: Display error messages & color of the input field errors
af: Toon foutboodskappe & kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Display text
af: Toon teks

en: Download Contact Form to DB
af: Laai Kontak Vorm na DB af

en: Download captcha
af: Laai captcha af

en: Email
af: Epos

en: Email Address
af: Epos Adres:

en: Email Address:
af: Epos Adres:

en: Email address
af: Epos Adres:

en: Email in HTML format sending
af: E-Mail in HTML Format

en: English
af: Engels

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
af: Sleutel 'n gebruikersnaam in vir die persoon wat die boodskappe moet kry van die kontak vorm.

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
af: Sleutel in die epos adres in waar u die boodskappe aangestuur wil he.

en: Error message about the file type for the Attachment field
af: Foutboodskap oor die dataleêr tipe vir die Aanhegsel veld

en: Error message for the Address field
af: Foutboodskap vir die Adres veld

en: Error message for the Captcha field
af: Foutboodskap vir die Captcha veld

en: Error message for the Email field
af: Foutboodskap vir die Epos veld

en: Error message for the Message field
af: Foutboodskap vir die Boodskap veld

en: Error message for the Name field
af: FFoutboodskap vir die Naamveld

en: Error message for the Phone field
af: Foutboodskap vir die Telefoon Nommer veld

en: Error message for the Subject field
af: Foutboodskap vir die Onderwerp veld

en: Error message for the whole form
af: Foutboodskap vir die hele vorm

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
af: Foutboodskap wanneer die dataleêr limiet vir die Aanhegsel veld oorskry is

en: Error message while moving the file for the Attachment field
af: Foutboodskap tydens die skuif van dataleêr vir die Aanhegsel veld

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
af: Foutboodskap tydens dataleêr oplaai vir die Aanhegsel veld na die server

en: Error text color
af: Foutboodskap teks kleur

en: Errors color
af: Foutboodskap kleur

en: Errors output
af: Foutboodskap uitset

en: Example: Date/Time:	August 19, 2013 8:50 pm
af: Voorbeeld: Datum/Tyd:	Augustus 19, 2013 8:50 pm

en: Example: Sent from (IP address):	127.0.0.1
af: Voorbeeld: Gestuur van (IP-Adres):	127.0.0.1

en: Example: Sent from (referer):	http://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
af: Voorbeeld: Gestuur van (referer):	http://bestwebsoft.com/kontakte/kontak-ons/

en: Example: Using (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
af: Voorbeeld: Gebruik (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: Extra settings
af: Ekstra verstellings

en: FAQ
af: Gereeld Gestelde Vrae (FAQ)

en: Failed to download the zip archive. Please, upload the plugin manually
af: Mislukking om zip Argiewe af te laai. Laai asseblief die plugin handmatig op.

en: Failed to open the zip archive. Please, upload the plugin manually
af: Mislukking om zip Argiewe oop te maak. Laai asseblief die plugin handmatig op.

en: Field's default value
af: Veld se verstekwaarde

en: Fields
af: Velde

en: File format is not valid.
af: Datalêer formaat is nie geldig nie.

en: File upload error.
af: Oplaai van datalêer foutief.

en: Go PRO
af: Gaan PRO

en: Hide
af: Versteek

en: If have any problems with the standard shortcode [contact_form], you should use the shortcode
af: As u enige probelem het met die standaard kortkode [contact_form], moet u die volgende kortkodes gebruik

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
af: As die 'Redirect to page' opsie geselekteer is moet die URL veld in die volgende formaat wees

en: If there is something wrong about it, please contact us
af: As daar iets fout is met dit, kontak ons asseblief

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
af: As u die MIME kan sie, beteken dit dat die MIME tipe nie ondersteun word deur u epos klient nie!

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
af: As u die plugin geniet, gee dit asseblief 5 sterre op WordPress

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
af: As u die velde leeg laat, sal die boodskappe gestuur word na die epos adres wat gespesifiseer was gedurende registrasie

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
af: As u opgradeer na die Pro weergawe sal die verstellings gestoor word.

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
af: As u die Kontak Vorm by u webstuiste wil bylas, kopieër en plak net die kortkode na u post, bladsy of widget:

en: Input fields
af: Inset velde

en: Input fields background color
af: Inset velde agtergrond kleur

en: Label text color
af: Etiket teks kleur

en: Language settings for the field names in the form
af: Taal verstellings vir die naamvelde in die vorm

en: Message
af: Boodskap

en: Message text is required.
af: 'n Boodskap teks word benodig .

en: Message:
af: Boodskap:

en: Name
af: Naam

en: Name:
af: Naam:

en: Notice:
af: Kennisgewing:

en: Optional checkbox
af: Opsie checkbox

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
af: Opsionele checkbox, die resultate waarvan in die epos sal verskyn

en: Phone
af: Telefoon Nommer

en: Phone Number
af: Telefoon Nommer:

en: Phone number
af: Telefoon nommer:

en: Phone number is required.
af: 'n Telefoon nommer word benodig.

en: Phone number:
af: Telefoon nommer:

en: Placeholder color
af: Plekhouer kleur

en: Placeholder color of the input field errors
af: Plekhouer kleur van die inset veld foutboodskappe

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field. Settings are not saved.
af: Vul asseblief 'n geldige epos adres in die 'FROM/VAN' veld. Die verstellings is nie gestoor nie.

en: Please enter subject...
af: Vul asseblief 'n onderwerp in...

en: Please enter your address...
af: Vul asseblief u adres in...

en: Please enter your email address...
af: Vul asseblief u epos adres in...

en: Please enter your full name...
af: Vul asseblief u volle name in...

en: Please enter your message...
af: Vul asseblief jou boodskap in...

en: Please enter your phone number...
af: Vul asseblief u telefoon nommer in...

en: Please fill out the CAPTCHA.
af: Vul asseblief die CAPTCHA in.

en: Please make corrections below and try again.
af: Korregeer asseblief die foute hierdoner en probeer weer.

en: Please, enter Your license key
af: Sleutel asseblief u lisensie sleutel in

en: Please, go to
af: Gaan asseblief na

en: Plugins page
af: Plugin blad

en: Rate the plugin
af: Prys die plugin

en: Redirect to the page
af: Herlei na die bladsy

en: Required
af: Benodig

en: Required checkbox for submitting the form
af: Benodigde checkbox om die vorm in te dien

en: Required symbol
af: Benodigde simbool

en: Save Changes
af: Stoor veranderinge

en: Save emails to the database
af: Stoor eposse na die databasis.

en: Send me a copy
af: Stuur vir my 'n kopie

en: Sent from (ip address)
af: Gestuur van (IP-Adres)

en: Sent from (referer)
af: Gestuur van (referer)

en: Settings
af: Verstellings

en: Settings saved.
af: Verstellings is gestoor.

en: Show
af: Besigtig

en: Show with errors
af: Toon met foutboodskappe

en: Site
af: Webtuiste

en: Something went wrong. Try again later or upload the plugin manually. We are sorry for inconvienience.
af: Iets het verkeerd gegaan. Probeer weer later, of laai die plugin op handmatig. Ons is jammer vir die ongerief.

en: Something went wrong. Try again later. If the error will appear again, please, contact us <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. We are sorry for inconvenience.
af: Iets het fout gegaan. Probeer weer later. As die foutboodskap weer verskyn, kontak ons asseblief by <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. Ons is jammer vir die ongerief.

en: Sorry, email message could not be delivered.
af: Verskoning, die epos kon nie gestuur word nie.

en: Style options
af: Styl opsies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Subject is required.
af: 'n Onderwerp word benodig.

en: Subject:
af: Onderwerp:

en: Submit
af: Dien in

en: Submit button
af: Indien knoppie

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
af: Hierdie gebruiker bestaan nie. Die instellings is nie gestoor nie.

en: Support
af: Steun

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT. Max file size: 2MB
af: Ondersteunde datalêer tipes: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT. Max Datei-Größe: 2MB

en: Text
af: teks

en: Text color
af: Teks kleur

en: Text fields color
af: Teks velde kleur

en: Thank you for contacting us.
af: Dankie dat jy ons gekontak het.

en: The email address in the 'From' field
af: Die epos adres in die 'From/Van' veld

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
af: Die epos adres van die gebruiker wie die vorm invul sal gebruik word in die 'From/van' veld.

en: The file could not be uploaded.
af: Die datalêer kon nie opgelaai word nie.

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
af: Die naam van die gebruiker wie die vorm invul sal gebruik word vir die 'From/Van' veld.

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
af: Die plugin se verstellings het verander. Onthou om 'Save Changes' te kliek om die veranderinge te stoor.

en: The text in the 'From' field
af: Die teks in die 'From/Van' veld

en: The user's email address:
af: Die gebruiker se epos adres:

en: They work the same way.
af: Hulle werk op dieselfde manier.

en: This email address will be used in the 'From' field.
af: Hierdie epos adres sal gebruik word in die 'From/Van' veld.

en: This file is too large.
af: Die datalêer is te groot.

en: This license key is bind to another site
af: Hierdie lisensie sleutel is verbind met 'n ander webblad.

en: This text will be used in the 'FROM' field
af: Hierdie teks sal gebruik word in die 'FROM/VAN' veld

en: Tips below the Attachment
af: Wenke onder die Aanhegsel

en: Tips below the Attachment block
af: Wenke onder toe Aanhegsel blok

en: To send mail you can use the php mail function
af: Om eposse te stuur kan u die php epos funksie gebruik

en: Unfortunately, you have exceeded the number of available tries per day. Please, upload the plugin manually.
af: Ongelukkig het u die aantal beskikbare probeerslae per dag oorskry. Laai asseblief die plugin handmatig op.

en: Use shortcode
af: Gebruik kortkode

en: Use this email address:
af: Gebruik hierdie epos adres:

en: Used
af: Gebruik

en: User email
af: Gebruiker epos

en: User name
af: Gebruikersnaam

en: Users can attach the following file formats
af: Gebruikers kan die volgende dataleêr formate aanheg

en: Using
af: In Gebruik

en: Using (user agent)
af: Gebruik (user agent)

en: Using Contact Form to DB powered by
af: Gebruik van Kontak Vorm na DB verrig deur

en: Visible
af: Sigbaar

en: What to use?
af: Wat om te gebruik?

en: Width in px, numbers only
af: Wydte in px, nommers alleenlik

en: Wrong license key
af: Verkeerde lisensie sleutel

en: You can download and activate
af: U kan aflaai en aktiveer

en: You can find your license key on your personal page Client area, by clicking on the link
af: U kan u lisensiekode vind op u persoonlike bladsy Klient area, deurom te kliek op die skakel

en: You can use the wp_mail function for mailing
af: U kan die wp_mail funksie gebruik vir eposse

en: You will be redirected automatically in 5 seconds.
af: U sal outomaties herlei word in 5 sekondes.

en: Your name is required.
af: Jou naam word benodig.

en: Your server does not support either ZipArchive or Phar. Please, upload the plugin manually
af: U server ondersteun of nie ZipArchive of Phar nie. Laai asseblief die plugin handmatig op.

en: click to expand/hide the list
af: Kliek om uit te brei/lys te versteek

en: for this language
af: vir hierdie taal

en: or
af: of

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
af: of hoër, dit is waarom dit gedeaktiveer is! Opgradeer asseblief WordPress, en probeer weer.

en: powered by
af: Verrig deur

en: requires
af: benodig

en: the setting page
af: Die verstelling bladsy

en: version of this plugin by entering Your license key.
af: weergawe van hierdie plugin deurom u lisensiekode in te vul.
